Monday, February 2, 2015

EMV Kitsemäel

Taas Eestisse tulek alag minu seiklustega reedel. Esimene reis siis Kuusamo-Oulu. Peale seda tund aega lennujaamas lennu ootamas. No, et reede õhtu oleks vähe põnevam oli muidugi vaja, et lunnuk hilineb. No okei see tegi vähe murelikuks, sest oli vaja jõuda edasi laeva peale. Õnneks jõudsin ja kõik oli hästi. Muidugi sai ka korraliku õhtuse trenni oma kottidega Helsingi kesklinnas.
Hommikul vara oli vaja asuda teele lõuna Eestisse. Olen juba harjunud selliste pikkade sõitudega Soomes. Need peaaegu 4 tundi läks suht kiiresti. No kohale jõudes vaadates seda palju lund on sain aru, et hea suusaga pole mõtet minna. Läksin sõitma nii, et teen oma sõitu ei mõtle sellele mida teised teevad. Algus sujus hästi ning peale teist punkti oli tunne hea ja üritasin sõidu kiirust lisada. Kõik sujus väga hästi ja suutsin vigu vältida. Pärast finisi sai aru,et lõpp kukkus taas väga ära. Võib olla oli süü selles, et peale teist punkti lisasin tempot. No see selleks. Vähemalt tuli võit ära.
Täna oli pikk rada. Läksin sõitma ilma pingeteta ja mõtlesin sellele, et lähen lihtsalt panema tuleb mis tuleb. Alguses oli metsas lund, aga raja lõpuosas polnud seda just väga palju. Oli jooks suuskadega. Põhiline oli see, et kõik olid pingutanud selle nimel, et võistlused toimuksid. Oli huvitav ja nüüd tuleb keskenduda juba Norras toimuvaks EMiks.

No comments:

Post a Comment