Sunday, September 29, 2013

Soome meistrivõistlused lühirajal ja teades (21-22.09)

Sõit ise algas juba reedel kell 13.30 Tallinnast leavaga Helsingi, kust edasi pidi sõitma ligemale 400 km põhja. Kohale jõudsime peale kella 22 ning äratus ise oli juba kell 6.20 sest kell 9 hakkasid juba eeljooksud.
Väga kõrgeid eesmärke ei seadnud, aga kui finaali jõuda oleks see juba hea tulemus. Ühel minutil startis uht palju inimes ja tunglemist oli, aga peale K-punkti läksid kõik erinevatesse suundadesse ning sain oma jooksule keskenduda. Rada väga raske ei olnud ning väga suuri vigu ei tulnud, aga oleks võinud ühe parema tee valiku teha. Kokku võttes sain eeljooksus hea 14 koha. Finnal ise toimus kell 13. Finaalis tuli kohe esimese punniga viga ja sinna see jooks oligi läinud, sest ligemale 3 minutit tuli juba kaotust. Peale seda enam viga ei tulnud ning kokku võttes, siis 31 koht.

Teates oli rada umbes sama pikk kui eelmisel päeval, ning raja profiil oli ka umbes sama. Vigu väga ei tulnud ning oli suhteliselt puhas jooks.

Selle nädalavahetusega sai väga rahule jääda, sest see oli hea treening suuntoks.

Teade                                                                                                 Eeljooks