Thursday, August 15, 2013

Suve võistlused

Suvi on nii kiiresti läinud, et pole vahepeal midagi jõudnud kirjutada. Aga nüüd, siis leidsin aega, et kirjutada midagi. Juuni kuus oli Suve jooks kus ma sain teise koha. Kaardiga väga sina peale ei saanud ja tuli selliseid vigu mida ei tohiks metsas teha. Peale seda sai kolm nädalat tööl käidud ning oligi käes TOW. Esmaspäevase sprindiga olin enam vähem rahul, sest väga palju vigu ei teinud ja teine koht. Kolmapäeval oli City Race mis ebaõnnestus täielikult. Reedel oli lühirada Paukjärvel mis oli ikka raske ja koht oli 6 alles. Laupäeval oli 100KP jooks. Rada oli hea ja punktel oli 45 ja pool raja peal oli reljeefi kaart millega sain hästi hakkama ja koht oli alles 9 ning kokkuvõttes 7 koht. Peale TOWi sõitsime Tsehhi kus osalesime ratta võistlusel mis toimub iga kahe aasta järel. http://www.mtbo5days.eu/ Võistlus ise on väga hea ja soovitan kõigile rattao võistlejatele, sest rajad on tehnilised ja oma orienteerumine tuleb lausa proovile panna. Järgmine võistlus oli EMV ROs ning seal sai ära võidetud mõlemal päeval. Ning peale seda oli järgmine võistlus eelmisel nädalavahetusel lätis siguldas mis sobis just enne EMV joosta. Maastik oli hea ja mäge tuli ikka peaaegu kogu aeg võtta. Peale võistlust käisime tarzani seikluspargis mis oli väga lahe. Soovitan ära käia. Ning homme on spordiarst ja nädalavahetusel on EMV tavarada. Järgmisel nädal on Soomes noorte jukola kuhu tuleb ka kolm Eesti klubi oma võiskonnaga. http://www.jukola.com/nj2013/  Peale noore jukolat on viimane rattavõistlus Rakveres ja Valgehobusemäel.