Sunday, May 5, 2013

Ilves3

Selle aasta esimene võistlus peale Jüriööd. No mis, siis juhtus. Juhtus see, et enne reedet olin pea nädal aega haige ja nohu andis veel siiani ja aeg ja vorm ei olnud ka see mis peaks olema väga loodan, et järgmine nädal olen juba peaaegu vormis ja 2 nädala pärast BOC-eks  valmis ja olen võimeline võistlema heade kohtade eest.
1. Päev
No nagu ikka tänu väiksele nohule ei olnud just see jooks mis ta peaks olema aga algus oli palju lubav kuni selleni kui ma jalaga väänasin ja tänu millele ei saanud sellises tempos joosta nagu oleks tahtnud ja selle taha jäi ka aeg ja tänu sellele tuli ka nii suur kaotus juba esimesel päeval. Esimese päevaga võib ainult algusega rahule jääda ja peale 5 punkti kui ma oma jala ära väänasin ei läinud enam nii hästi kui lootsin ja Tomi kelle ma sain ta 5 punktis kätte sai mu uuest 7 kätte ja sinna see aeg ka jäi. Tegin kõik, et jalg oleks laupäevaks oleks jalg parem ja saaks ikka joosta.
2. Päev
No jalg oli parem ja joosta sai ja aga viga tuli ka eriti veel kõige pikemal etapil kus ma jooksin otse kui oleks pidanud jooksma ringi ja sealt tuli ligemale 4 minutit kaotust ja seda kõike ühe etapiga. Ja peale seda oli juba lihtsam ja lõpp oli parem kui algus ja sellega sama moodi ei saa jääda rahule. Aga peale seda jooksu oli ka jalg juba väga hea ja lootsin seda, et lähebjuba viimases päevaks sootuks üle aga seda ei juhtunud.
3. Päev
Jalaga oli sama asi mis eile ja joosta sain aga mitte nii nagu oli vaja. Paaril tõusul olid mõlemad jald nii läbi, et ei saanud enam ültse mäeast üles joosta ja ma lihtsalt pidin paar tõusu lihtsalt kõndima. No aeg oli umbes selline nagu ma arvasin, et tuleb ja nii ka läks. Kokku võttes ei olnud midagi head, sest tulemus oli 5.
Järgmine nädal, siis EMV ja peale seda, siis BOC. Kohtumiseni metsas.

1 comment: