Sunday, January 13, 2013

Tallinna märge ja sise-o

Laupäeval oli hommikul suusaorienteerumise märge Harkus ja õhtul sise-o Kuusalus. Märkes sain ma teise koha, sest ma tegin kolm viga mille tõttu lisati ajale 3 minutit muidu oleks aeg olnud 23.36 aga kokku oli, siis aeg 26.36 ja võitis tänu sellele Tomi. Aga see selleks õhtul toimus öine sise-o kuusalus mis lubas peale esimest jooksu väga heale tulemusele, sest esimeses jooksus oli 4 inimesel sama aeg. Aga kahjuks ei tulnud seda head tulemust, sest teises jooksus ei lugenud kaarti täpselt ja tänu sellele tuli paar lolli viga. Kokkuvõttes olin 18 klassis teine ja võitis Tomi ja kolmas oli Kaarel. Pidi siis veel jooksma B-finaali ja tulemuseks oli B-finaali 4 koht. Aga järgmine nädal on juba taas suusaorineteerumis võistlused Põlvamaal Rosmas kus ma lähen jahtima esimest kohta. Aga seniks head treenimist.