Sunday, May 27, 2012

Balti meistrivõistlused

See aasta toimus Balti meistrivõistlused Lätis, Siguldas. Bussi sõit algas Tallinnast kell 11. Tartusse sõit kestis kui terve igavik aga kõige huvitavam sündmus toimus enne Tartut kui üks rekka oli teelt välja sõitnud. Tartust Siguldasse sõitsime ka mingi kolm tundi vähemalt. Kui kohale jõudsime käisime treeningul. Metsas oli ikka palju tuule murdu ja väga rängad tõusud. Rajal arutasime Oliveriga, et ei oleks laupäeval ja pühapäeval sama rasked tõusud.Ööbisime võistlus keskuses. Söök ka ei olnud kõige parem aga parem kui eelmine aasta Leedus.
2. päev
Ärkasime kell seitse ja kell pool kaheksa läksime sööma. Peale sööki läksin ja magasin natuke veel. Kell pool kümme hakkasin starti minema, sest starti oli vaja minna 2 km-it. Stardis pidi võttma oma numbri aga keegi oli muu numbri ära võtnud. No läksin otsima vaatasin ja leitsin mingi leedukas oli võttnud mu numbri. Rada oli ikka väga raske ja viga sai ikka palju teha. Aeg tuli üle tunni. Oma jooksuga ma ei jää ültse rahule. Ja ülejäänud päeva lebotasime nii sama. Õhtul vaatasime eurovisiooni ja magama läksime kell pool kaks öösel.
3.päev
Ärkasime kell pool kaheksa ja läksime, siis sööma. Tänane võistlus toimus ilusas ilmas. Ma pidin jooksma esimest vahetust. Start oli oma moodi kogemus. Metsas sai tehtud ka natuke viga aga aeg oli parem kui eile. Aga lõpp kohta ma ei tea. Aga oli üks põnev võistlus ja ma väga loodan, et järgmine aasta läheb veel paremini.

No comments:

Post a Comment